Germencik Festivalin son gecesinde Koray Avcı ile coştu

Germencik Festivalin son gecesinde Koray Avcı ile coştu

Aydın'ın Germencik Belediyesi öncülüğünde bu yıl 18.'si düzenlenen Tarım, Kültür ve Sanat Festivali’nin son gününde ünlü sanatçı Koray Avcı sahne aldı. 
Germencik Belediyesi öncülüğünde bu yıl 18.'si düzenlenen Tarım, Kültür ve Sanat Festivali Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde yapıldı. Kovid-19 aşıları tamamlanmayan ya da PCR testi yaptırmayanların girişine izin verilmediği konser öncesinde sağlık ekipleri isteyenlerin aşılarını yaptı. 

Festivalin birinci gününde ‘En İyi İncir Yetiştiriciliği Yarışması’ kapsamında birinci olan Hacer Şahin, ikinci olan Beytullah Yavuz ve üçüncü olan Nermin Yavuz’a ödüllerini protokol üyeleri tarafından verildi. Birinci günün akşamında ‘Ankaralı Ayşe’ olarak bilinen sanatçı Ayşe Dinçer sahne aldı. Seslendirdiği hareketli şarkılarla alanı dolduran binlerce kişiyi coşturan Dinçer, zaman zaman sahneden inerek vatandaşların arasında şarkı söyledi.  3 gün süren festivalin ikinci gününde Yılmaz Taner ve Ece Mumay dinleyicileri ile buluştu. Festivalin üçüncü gününde de ünlü sanatçı Koray Avcı dinleyicilerine  keyifli anlar yaşattı. 

ÇERÇİOĞLU’NA ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Festivalin son gününe Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da katıldı. Festivale verdiği destekten dolayı Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Çerçioğlu’na çiçek takdiminde bulundu. 

“İNCİRİ TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Festivalle ilgili açıklamada bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları kaydetti: “Halkımıza sosyal anlamda olumlu katkıda bulunması ve moral olması açısından, öte yandan incir gibi kıymetli bir ürünün katma değerinin artması ve tanıtılmasında büyük önem arz eden 18. İncir, Tarım, Kültür ve Sanat Festivalimizi gerçekleşirdik. Birbirinden değerli sanatçıların sahne aldığı festivalimizde, çocuklar için oyun alanları, firmaların katılacağı stant yer aldı. Germencik’in incirini tanıtımını yapmaya devam edeceğiz” dedi.


 

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158