Mikrop’lu Kadınlar Matinesinde Ortaklıklarını taçlandırdılar

Mikrop’lu Kadınlar Matinesinde Ortaklıklarını taçlandırdılar

Eğlencenin keyifli adresi sloganı ile sezona merhaba diyen Cevizli bahçem Sahne Angel ilk Kadınlar matinesini, İzmir’in sevilen şovmeni “Mikrop” lakablı Hikmet ‘le gerçekleştirdi.
“Ortaklıklarını taçlandırdılar”

Amaçlarının kadınlar arasında, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu pekiştirmek olduğunu belirten Cevizli Bahçem Sahne Angel işletme sahibi Gamze Uzdil, işletmenin ortağı Organizatör Ceyda Kuzey ve Aydın Magazin Organizasyon ve gazete Genel Yayın Yönetmeni Melek Gürbüz, düzenledikleri Kadınlar Matinesinde yaptıkları kısa bir konuşma ile ortaklıklarını taçlandırdılar.
Cevizli Bahçem Sahne Angel işletme sahibi Gamze Uzdil, işletmenin ortağı Organizatör Ceyda Kuzey’in birlikteliğiyle bir araya gelen, Aydın’da ilk kez sahne alan “Mikrop” lakaplı Hikmet , çılgın dansları, şarkıları ve kadınlarla kurduğu neşeli sohbetiyle kadınlara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Kadınların coşkusuna ortak olan Cevizli Bahçem Sahne Angel işletme sahibi Gamze Uzdil,“Ülkemizin özlediğimiz sağlık, barış ve huzur dolu günlere günlere dönmesi, kadınların hayata, kültüre, sanata, spora ve eğlenceye katılımlarından geçiyor. Bugün bir kez daha görüyorum ki kadının olduğu yerde enerji, üretkenlik, verimlilik, mutluluk var” dedi.

“HASAN YILMAZ’IN SAHNESİNE DAVET ETTİ”

Cevizli Bahçem Sahne Angel işletme ortağı organizatör ve Aydın Magazin Gazetesi Reklam Müdürü Ceyda Kuzey ise, ortaklıklarını taçlandırmak için düzenledikleri Kadınlar Matinesinde Mikrop lakaplı Hikmet’in Aydınlı kadınlar ile ilk buluşmasında doyumsuz bir eğlenceye imza attıklarını dile getirdi. Aydın’da eğlencelerin en keyifli adresi olacaklarını da belirten Kuzey,  tüm Aydınlıları yine Cevizli Bahçem Sahne Angel’da 24 Eylül‘de gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin Gülen Yüzü ve Türkülerin Neşeli Sesi olarak tanınan Hasan Yılmaz sahnesine davet etti. (HABER: Melek GÜRBÜZ)

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158