Tribün Lideri Kalak'ın siyah beyaz hayatına renk geldi

Tribün Lideri Kalak'ın siyah beyaz hayatına renk geldi

Tarih Öğretmeni Ayça Durak ile Efeler Belediyesi Personeli Nahit Kalak, gerçekleştirilen törenle evliliğe ilk adımını attı.Mutlulukları yüzlerinden okunan Durak-Kalak çiftinin yüzüklerini Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay taktı. 

Uzun yıllardır birlikte olan Ayça Durak ile Nahit Kalak, Manisa'da gerçekleştirilen törenle evlilik yolunda ilk adımlarını attı.Ayça Durak Adnan Menderes Üniversitesi'nde Tarih Öğretmenliği bölümünde okurken, Aydın'ın efsane spor klübü Aydınspor'un tribün lideri Nahit Kalak'la tanıştı.Mezun olduktan sonra Durak memleketi Manisa'ya geri döndü.Ayça- Nahit çiftinin aşkı mesafe tanımadı ve birliktelikleri devam etti. 

Manisa'da bir düğün salonunda gerçekleşen törende Ayça-Nahit çiftini akrabaları ve yakın arkadaşları yanlız bırakmadı.Çiftin yüzüklerini takan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem kalak
Ekrem kalak - 2 hafta Önce

Gerçekten gurur duydum yiyenìmle nişan torenine katìlan arìyan soran ve başkanìmìza sonsuz teşekkürler

Yıldız sahran
Yıldız sahran - 2 hafta Önce

Bir ömür mutluluklar dilerim ablacım tüm kalbimle mutluluklar dilerim size Allah tamamına erdirsin çok yakismissiniz birbirinize

liste
SIRADAKİ HABER

banner158