Tuğçe Kandemir Koçarlı’da unutulmaz bir festival yaşattı

Tuğçe Kandemir Koçarlı’da unutulmaz bir festival yaşattı

Koçarlı’da düzenlenen 14. Yöresel Ürünler festivalinin 2. gününde sanatçı Tuğçe Kandemir sahne aldı.

Festival etkinliklerinin 2. Günü kapsamında ilk olarak yerel sanatçı Eşref Gülpınar Koçarlılılar ile buluştu. Gülpınar söz ve müziği kendisine ait olan Koçarlı ilçesine özgü "Cincin Karpuzu" isimli şarkısını Koçarlılılar için seslendirdi.  Gülpınar ayrıca kendi yazdığı “Adnan Menderes” isimli şiirini Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a hediye etti. Ardından şarkıcı Müslüm Eren şarkılarını Koçarlılılar için seslendirdi.

KANDEMİR, ŞARKILARINI KOÇARLILILAR İLE BİRLİKTE SÖYLEDİ
Kandemir, sevilen şarkılarını festivale katılan binlerce hayranı için seslendirirken, hayranları ise ünlü sanatçının şarkılarına hep birlikte eşlik etti. Sahne performansı ve enerjisi ile kendisini izlemeye gelen vatandaşlara muhteşem bir konser sunan Kandemir, adeta mest etti.

2 yıl aradan sonra bu yıl 14.sü gerçekleşen Koçarlı Yöresel Ürünler Festivalinin ilk gününde Koray Avcı’nın sahne almasının ardından 2. Günün de ise Tuğçe Kandemir sevenleri ile buluştu. Kandemir'i dinlemek için gelen müzikseverler yağmurlu havaya rağmen saatler öncesinden festival alanına akın etti. Sevilen şarkılarını ardı ardına okuyan Tuğçe Kandemir, festivale katılan vatandaşları bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Tuğçe Kandemir’e konserinin sonunda Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan tarafından çiçek ve Koçarlı’nın yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketi takdim edildi. Koçarlı Kaymakamı Ersin Tepeli’de Kandemir’e plaket hediye etti.  Başkan Kaplan, Sanatçı Kandemir’e festivale vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek, “Koçarlı’ya unutamayacakları bir festival akşamı yaşattınız. Size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Kaplan ayrıca, önümüzde hafta gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek olan öğrencilere de seslenerek, “ Bu festival ve eğlenceler aynı zamanda sınava girecek olan öğrencilerimize de moral oldu. Tüm öğrencilere sınavlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Koçarlı’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten, Kandemir’in konseri yaklaşık 2 saat sürdü.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158