AK Gençlik'te Ali Demir güven tazeledi

AK Gençlik'te Ali Demir güven tazeledi

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları 6. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Ali Demir, güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı olarak seçildi. Demir yaptığı açıklamada, "Bizler son nefese kadar bu hak davayı ve bu hak davaya gönül verenleri başımız üstünde taşımaya devam edeceğiz", dedi. 

AK Gençlik'te Ali Demir güven tazeledi AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları 6.Olağan Genel Kurulu Efeler’deki Atatürk Spor Salonu’nda düzenlendi. Kongreye AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti MKYK üyesi ve Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz, Rıza Posacı ve Bekir Kuvvet Erim, Kadın Kolları İl Başkanı Duygu Göğde, ilçe başkanları ve yönetimleri, ilçe gençlik kolları ve yönetimleri katıldı. Kongrede tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Ali Demir, güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçildi. 
Kongrede açıklamalarda bulunan Ali Demir, "Pandemi sürecinde siyaset yapmak kolay değil. Fakat bizler bu süreçte mazlumların gür sesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasının bekçileri olmaktan yılmadık. Gençler olarak ülkenin seçilmiş iradesine karşı çekilmeye çalışılan operasyonları hepimiz üzülerek izliyoruz. Bu milletin oylarıyla Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı meşru kabul etmeyerek demokrasiye en büyük darbeyi vuranlar, bir rektörün atama usulüyle göreve başlamasını anti demokratik kabul edip kampüsleri adeta yangın yerine çevirmeye çalışıyorlar. Bizler bu oyuna gelmeyiz. Biz yukarıya baktığımızda şanlı bayrağı, önümüze baktığımızda Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı, sağımıza ve solumuza baktığımızda dava arkadaşlarımızı ve ardımıza baktığımızda Urumçi’den Üsküp’e kadar bizlere dua eden yüz milyonları görüyoruz. Biz 15 Temmuz gecesi çıplak elleriyle tankları durduranlar, o gece ölümü öldürenleriz. Biz İHA ve SİHA’lar üretip Karabağ’ı zulümden kurtaranlarız. Biz dünya beşten büyüktür diyerek ilk kıblemiz Kudüs’ün ilhakını engelleyenleriz. Bırakın onlar batıl davalarını şirin göstermeye çalışsınlar. Bizler son nefese kadar bu hak davayı ve bu hak davaya gönül verenleri başımız üstünde taşımaya devam edeceğiz. 2024 yılında Aydınımızın hasret kaldığı Ak belediyeciliği hemşerilermize yaşatmak için gün sayıyoruz” ifadelerini kullandı. 
Yeni yönetim şu isimlerden oluştu:
*Ali Demir,
*Ahmet Sefa Barutçu,
*Ahmet Yıldız,
*Akın Uzun,
*Ali Biçici, 
*Alperen Izgır, 
*Ayşenur Şeyma Girgin,
*Bahadır Karadereli, 
*Hikmet Bahtiyar Yıldırım, 
*Batuhan Eryalçın,
*Burak Kavak, 
*Ceyhan Alhan, 
*Cemal Başaran, 
*Cemal Koyuncu, 
*Devran Demirci,
*Dilek Duman, 
*Dursun Aldeniz, 
*Duygu Özfidan, 
*Erdal Verir, 
*Erdi Aydoğdu, 
*Eren Salih Aksu, 
*Esra Doğan, 
*Fatih Demiral, 
*Fatih Ulutaş, 
*Furkan Kodalak, 
*Gonca Kuruçay,
*Gökberk Görgülü, 
*Haktan Yavaş, 
*Halil Acar, 
*M. Said Karadereli,
*Mahir Uğur, 
*Manolya Ülkü,
*Mehmet Can Usta, 
*Mustafa Melih Uçkun,
*Melike Maden, 
*Meltem Binici,
*Merve Çelik, 
*Muhammet El, 
*Muhammet M. Kılıçaraslan, 
*Mustafa Adsız, 
*Nazlıcan Durmuş, 
*Osman Sucu, 
*Serap Yenigün, 
*Sergen Taşdemir, 
*Serhat Begeç, 
*Ülfet Çiçek, 
*Yunus Emre Sarıoğlu,
*Yunus Subaşı, 
*Yusuf Acar, 
*Yusuf Çelik

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158