Akşener'den ekonomi açıklaması

Akşener'den ekonomi açıklaması

Bir televizyon programına katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ekonomik program hazırlanması gerektiği üzerinde durdu. Akşener, "Bütüncül, kapsayıcı bir ekonomik programın Nisan ayında çıkması gerekir" dedi.

Bilim Kurulu gibi ekonomik kurulun kurulması gerektiğini vurgulayan Akşener, "Ekonomide öne geçmiş bilim insanları, her siyasi partinin çok iyi ekonomistleri var. Milletvekilleri, bürokrasiden gelen önemli insanlar var. Bizlerden ve diğerlerinden bizlerden ekonomik program için yardım istenmeliydi, çağrılmalıydı. Korona sonrası için ekonomi programı yapılmalıydı" dedi.

Meral Akşener, koronavirüs sonrası için ekonomi programı hazırladıklarını açıklayarak "Birkaç gün üzerinde çalışabilecek rötuş kaldı. Durmuş Bey var, Can Bey var. İsmail Tatlıoğlu var. Tarım'da fevkalade yetkin arkadaşlarımız var. Bu grupların altında, bu kişilerin ekipleri var. Yatırım bankacısından tutunuz, kalkınmayla ilgili arkadaşlarımız var. Çok genç de bir yapı var. Bu insanların en azından İYİ Parti açısından söylüyorum ortaya koyduğu bu ürünleri hiç kıskanmadan, yeter ki istensin biz vermeye hazırız. Ama damadı ikna edeceğini sanmıyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158