Başkan Atay Efeler yeni bir park kazandırıyor

Başkan Atay Efeler yeni bir park kazandırıyor

Efelerli vatandaşlara yeni yaşam alanları oluşturmaya devam eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, kente yeni bir park daha kazandırıyor.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, ilçenin daha yeşil ve modern bir görünüme kavuşması amacının yanında vatandaşların sosyal bir yaşam sürmeleri için hizmetlerine devam ediyor. Efeler Belediyesi’nce Efeler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Emine Nadide Çakılcı Parkı, 8 Mart Cuma günü saat 12.00’de düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

Her hafta açılıştan açılışa koşan Başkan Atay, tüm vatandaşları Emine Nadide Çakılcı Parkı’nın açılışına davet etti. Başkan Mehmet Fatih Atay, “Efeler’imizde vatandaşlarımızın aileleri ile hoşça vakit geçirebilecekleri, nefes alabilecekleri, çocuklarımızın özgürce koşup oynayacağı parklarımızın ve yeşil alanlarımızın sayılarını söz verdiğimiz gibi artırmaya devam ediyoruz. 8 Mart Cuma günü Efeler Mahallesi Atatürk Bulvarı 1475 Sokak’ta gerçekleştireceğimiz açılışımıza tüm Efelerli hemşehrilerimizi bekliyorum. Gelin bu heyecanı hep birlikte yaşayalım” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158