Başkan Atay, Girne Hanımevi’nin kadın konuklarıyla bir araya geldi

Başkan Atay, Girne Hanımevi’nin kadın konuklarıyla bir araya geldi

Efeler halkının hayatına dokunan hizmetleriyle ilçede sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay, kadın vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Proje ve çalışmalarında kadınlara uyguladığı pozitif ayrımcılıkla vatandaşların takdirini kazanan Başkan Atay, Türkiye’ye örnek projelerinden Hanımevi’nin kadın misafirleriyle buluştu.

Kadınların özgürce vakit geçirebildikleri, ikramlar eşliğinde sohbet edip sosyalleşebildikleri, kitap okuyabildikleri, özel günlerini ücretsiz olarak kutlayabildikleri 6 ayrı mahallede hizmet veren Hanımevleri kadın vatandaşların ilgisiyle dolup taşıyor. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Atay, kadın yurttaşlarla buluşmaya, onların talep ve önerilerini can kulağıyla dinlemeye devam ediyor.

“BAŞIMIZIN TACI KADINLAR İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Girne Mahallesi Hanımevi’ni ziyaret eden Başkan Mehmet Fatih Atay, kadın konuklarla samimi sohbetler gerçekleştirerek, hizmetleri ve projeleriyle ilgili bilgiler paylaştı. Projelerinde Efeler’in kadınlarına uyguladığı pozitif ayrımcılığı sürdüreceklerini belirten Başkan Atay; “Bugüne kadar Efeler'in kadınlarının mutluluğu için çok çalıştık, önümüzdeki dönemde de çok çalışmaya devam edeceğiz. Sizler başımızın tacısınız, iyi ki varsınız.” diye konuştu.

Girne Hanımevi’nin konukları da, kadınların her daim yanında olan Başkan Atay’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158