Başkan Çerçioğlu: AK Parti milletvekillerini bekliyorum

Başkan Çerçioğlu: AK Parti milletvekillerini bekliyorum

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98.yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliklerden sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın kendisini ziyaret etmek istediğini açıklamasını değerlendirmesi istenen Başkan Çerçioğlu, “Ziyaret etmek isteyenlerin tabi ki başımızın üstünde yeri var. Bekleriz. Sadece Sayın Mustafa Savaş değil, diğer AK Parti milletvekillerini de bekliyorum. Çok memnun oluruz elbette. Henüz bir randevu talebi olmadı. Hepsini de bekliyorum. Bildiğiniz gibi 2014 yılında ilk defa Büyükşehir Belediye Başkanı oldum. 2014’ten bugün dahil olmak üzere herhangi bir talep olmadı 6 yıldır. İnşallah 6 yılın sonunda bekliyorum” dedi.

Posacı’nın sözlerine yanıt: Allah çalışanın yanındadır
Rıza Posacı’nın AK Parti Germencik Kongresi’nde sözleri sorulan Başkan Çerçioğlu, “Ben bunu ilk defa duyuyorum. Kendi düşüncesidir. Önemli olan sandığın ne dediğidir. Ziyaret ettikleri Koçarlı Belediyesi, Bozdoğan Belediyesi’ni Aydın Büyükşehir Belediyesi yaptırmıştır. Bunu unutmasınlar girdiklerinde içeriye. Aydın halkı için 18 saat çalışıyoruz. Hiç kimsenin endişesi olmasın, Allah çalışanın yanındadır” ifadelerini kullandı.

Duman kardeşler: Aydın’ı çok beğendik
Başkan Çerçioğlu’nun yanında olan Van’da Türk bayrağına sahip çıkan Duman kardeşler de basın mensuplarına Aydın’ı çok beğendiklerini ve her şeyin çok güzel olduğunu söyledi. Kardeşlerin heyecanları gözlerinden okundu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158