Başkan Çerçioğlu: İnsanlar bir somun ekmeğin derdinde

Başkan Çerçioğlu: İnsanlar bir somun ekmeğin derdinde
banner102

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Nazilli’de düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Çerçioğlu, AK Parti Aydın Milletvekillerini sert sözlerle eleştirdi.

Nazilli’de düzenlenen istişare toplantısına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın Milletvekili PM Üyesi Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Belediye Başkanı Yardımcısı Mert Öreroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ve oda başkanları katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Çerçioğlu önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Aydın Milletvekillerini eleştiren Başkan Çerçioğlu, “AKP Aydın Milletvekillerinin bilmediği bir şey var; İnsanların karnı aç, akşam bir somun ekmeği evime nasıl götürürümün derdindeler. Bunlar bunun farkında değil. Yanlışım varsa çıkın söyleyin. Biz hepimiz bu memleketin insanlarıyız. Buradaki toplantımızın temel amacı onu bunu eleştirmek değil, çözüm aramak. Biz buraya dertleşmeye geldik. Herkes evine bir somun ekmeği, bir tas çorbayı nasıl götüreceğim derdinden. Biz iktidarda değiliz, bu görev onların. AKP Aydın Milletvekilleri işi gücü bırakmış, çiftçinin sorununu, esnafın sorununu bırakmış. Varsa yoksa Özlem Çerçioğlu. Özlem Çerçioğlu kadar başınıza taş düşsün kardeşim. Sen git çiftçinin, esnafın sorunuyla uğraş. Sizin gelip de derdinizi soran var mı? Sizler oda başkanlarısınız. Akil insanlarsınız. Sizinle ilgilenen var mı? Derdinizi soran var mı? Bırakın siz Özlem Çerçioğlu ile ilgili konuşmayı. Fobi oluşmuş bunlarda. Özlem Çerçioğlu fobisi oluşmuş” dedi.

banner16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER