Başkan Kıvrak, Adnan Menderes Bulvarı’nı ziyaret etti

Başkan Kıvrak, Adnan Menderes Bulvarı’nı ziyaret etti

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Adnan Menderes Bulvarı'nda gerçekleştirdiği ziyarette, kentin kalbinde hemşehrileri ve esnafla bir araya geldi. 

Renkli buluşmada Başkan Kıvrak'ı Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Örgütü, Belediye Meclis Üyesi Adayları, partililer ve Çineli vatandaşlar yalnız bırakmadı.

"En büyük başkan bizim başkan" sloganları eşliğinde Adnan Menderes Bulvarı'nda ziyaret gerçekleştiren Başkan Mehmet Kıvrak, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu. Çine halkının mübarek Ramazan ayını da tebrik eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, evlerinin balkonlarından kendisini destekleyenleri kucak dolusu selamladı. Gençlerle de bir araya gelen Başkan Kıvrak, her kesimden büyük ilgi ve coşkuyla karşılandı. 

"ÇİNE'MİZ İÇİN EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Çine'nin güzelliklerini ve zenginliklerini daha da ön plana çıkarmak için aralıksız çalıştıklarının altını çizen Başkan Kıvrak, "Gösterdiğiniz yoğun ilgi ve katılım, halkımızın bize duyduğunuz güvenin bir göstergesi Sizlerden gelen her bir öneriye kulak vererek, daha aydınlık bir Çine için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizde birlikte daha nice güzel projeleri hayata geçirmek, Çine'nin kalkınması ve refah seviyesinin artması adına el birliğiyle çalışacağız. Teşekkür ederim." diye konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158