Başkan Kıvrak’tan Çineli kadınlara 8 Mart müjdesi

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Çineli kadınlara unutulmaz bir armağan sunmaya hazırlanıyor.

Başkan Kıvrak’tan Çineli kadınlara 8 Mart müjdesi

Cumhuriyet Mahallesi’nde Çine Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kardelen Kadınlar Kahvehanesi, 8 Mart Cuma günü saat 17.00’de düzenlenecek coşkulu bir törenle kapılarını açacak. Bu özel projenin Çine’de bir ilki temsil ettiğini belirten Başkan Kıvrak, Kardelen Kadınlar Kahvehanesi'nde sadece kadınların istihdam edileceğini ve mekanın yalnızca kadın vatandaşların kullanımına sunulacağını açıkladı.

“ÇİNE HALKIMIZI AÇILIŞ TÖRENİMİZE DAVET EDİYORUM”

Tüm Çine halkını Kardelen Kadınlar Kahvehanesi’nin açılış törenine davet eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Çine’mizin kıymetli hanımlarına özel bir projeyi hayata geçirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kadın vatandaşlarımızın bir araya gelip sosyalleşebilecekleri bir ortam hazırlarken, kadın istihdamına da destek olmayı amaçladık. Tüm Çineli hemşehrilerimi heyecanımıza ortak olmaya davet ediyor, 8 Mart Kadınlar Günü’nde saat 17.00’de Cumhuriyet Mahallemizde düzenleyeceğimiz açılış törenine bekliyorum.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2024, 17:21
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158