CHP Aydın'da Fulya Üstündağ'a yeni görev

CHP Aydın'da Fulya Üstündağ'a yeni görev

Fulya Üstündağ Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu Aydın İl Koordinatörü olarak görevlendirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi'nde birçok ilde Parti Okulu İl Koordinatörlüklerinde bayrak değişimi yaşandı. Daha önce CHP'de çeşitli görevlerde bulunan ve 25. 26. ve 27. CHP Aydın Milletvekili Adayı olarak gösterilen Fulya Üstündağ CHP Parti Okulu Aydın İl Koordinatörü olarak görevlendirildi.

Üstündağ, yeni görevine dair sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Parti Okulumuz kurulduğundan bu yana eğitmen olarak, sayısız eğitim ile sosyal proje danışmanlığında büyük bir keyif ve özveri ile görev aldım.. Bu konuda ki bilgi, birikim ve tecrübelerime güvenerek bana bu görevi layık gören Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Sn. Aytuğ Atıcı hocamıza ve Parti Okulu İdari Kadromuza çok teşekkür ederim.. Görevi devraldığım Serpil hocamıza da, emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum..İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe Eğitim Sekreterlerimiz, Aydın Eğitmenlerimiz ve 17 İlçe Örgütümüz ile beraber zor pandemi şartlarına rağmen, birlik ve beraberlik içinde eğitim çalışmalarımızı yürüteceğimize inanıyorum.." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan Dokuyucu
Erkan Dokuyucu - 11 ay Önce

Hayırlı olsun. Yeni göreviniz de başarılar diler, Halkımızı; ışığınızla güneş gibi aydınlanıp, bilinçlenmeşi için, gereğini yaparsınız.????????????????????

Serdal deveci
Serdal deveci - 11 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yalçın bakaç
Yalçın bakaç - 11 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim kardeşim

liste
SIRADAKİ HABER

banner158