CHP Efeler delegelerini seçiyor

CHP Efeler delegelerini seçiyor

CHP Efeler’de delege seçimleri başladı. Seçimlerin ilk gününde Hasanefendi ve Adnan Menderes mahallelerinde ikamet eden parti üyeleri, delegeleri belirlemek üzere oy kullandı.

Hasanefendi Mahallesi’nin delege seçimlerinin gerçekleştirildiği Nevzat Biçer Parkı’na gelerek basın mensuplarına açıklamalarda bulunan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, “Bugün itibarıyla seçim başlangıcını Hasan Efendi ve Adnan Menderes mahallelerimizde verdik. Delege seçimlerimizin Efeler ilçemize, Aydın’ımıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Hasanefendi’de ve Adnan Menderes’te bizim belirlediğimiz listenin dışında bir aday gözükmüyor ama olmasından da yana bir sıkıntı yok. Parti içi rekabet, bizim gücümüzü her zaman yukarı taşır” dedi.

Parti olarak 31 Mart yerel seçimlerinde önemli bir başarı elde ettiklerine değinen Mersin, “Bizim özlemimiz, Türkiye’de iktidar olmak. Türk halkını CHP iktidarıyla, yönetimiyle tanıştırmak, daha güzel günler görmesini sağlamak istiyoruz. Vatandaşımız bunu en iyisiyle hak ediyor. Bunu en iyi şekilde yapacak güce ve kadrolara sahibiz. Vatandaşımız bize inansın, güvensin. CHP’yle Türkiye’yi güzel günler beklediğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Nevzat Biçer Parkı’ndaki oy kullanma işlemi sırasında Efeler Belediye Başkanvekili Abidin Arslan ile Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş, Nevzat Biçer Parkı’na gelerek partililerle sohbet etti.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158