CHP'li başkanlar Aydın’da toplanacak

CHP'li başkanlar Aydın’da toplanacak

CHP'li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun ev sahipliğinde Kuşadası'nda toplanacak. 

CHP'li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı, ülke gündemindeki son gelişmeleri değerlendirmek ve çözüm önerilerinde bulunmak için 25-26-27 Mart tarihlerinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun ev sahipliğinde Kuşadası'nda bir araya gelecek. Düzenli olarak çeşitli illerde bir araya gelen başkanların bir sonraki durağı Aydın olacak. Kuşadası'nda bir araya gelecek olan başkanlar, ülke gündeminde ki son gelişmeleri değerlendirecek. 

Çerçioğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş'ın katılması bekleniyor.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158