CHP'li Karakoz: Derde derman olmaya geliyoruz

CHP'li Karakoz: Derde derman olmaya geliyoruz

CHP Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz, Kuşadası'nın 7 mahallesinde vatandaş ve esnaflar ile bir araya geldi. Karakoz, "Esnafımız ve vatandaşlarımızın huzura ve refaha kavuşmasına çok az kaldı" dedi.

Seçime sayılı günler kala sahada çalışmalarını aktif şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz'un son durağı turizmin incisi Kuşadası ilçesi oldu. İkiçeşmelik, Ege, Güzelçamlı, Caferli, Soğucak, Yaylaköy ve Kirazlı Mahalleleri'nde esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Karakoz'a Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Savaş Çırban, CHP Aydın İl Disiplin Kurulu Yönetimi Orçun Akbulut, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve İlçe Yönetimi, Kuşadası Belediye Meclisi Üyeleri ve partililer eşlik etti.

KARAKOZ BİR DOKUNDU BİN AH İŞİTTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Adayı Evrin Karakoz, Güzelçamlı Mahallesi'nde pazar ve çarşı esnafı ile görüştü.

Karakoz'a ekonomi ve hayat pahalılığından şikayet eden Güzelçamlılılar, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun göreve gelmesiyle sorunların çözüleceğine güvenlerinin tam olduğunu iletti. Vatandaşlar ile sohbet ederek Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında hayata geçirilecek olan reformları anlatan Karakoz, ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada, "Aydınımızın 17 ilçesinde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Hemşehrilerimiz ile buluşuyor, sorunlarını ve taleplerini dinleyerek 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun selamını iletiyoruz.

Bugün Kuşadası ilçemizde 7 Mahallemizi ziyaret ettik ve Kuşadalı vatandaşlarımız ile buluştuk. Aydınımızın ve ülkemizin her bir yanından yükselen vatandaşımızın ve esnafımızın sesini bir kez daha işittik. Vatandaşlarımız, esnaflarımız ekonomiden şikayetçi. 1 kilo soğanın 20 lirayı, 1 kilo peynirin 150 lirayı, 1 kilo kıymanın 280 lirayı bulduğu ülkemizde hemşehrilerimiz sofrasına bir tabak dahi koyamamaktan, çocuğunun okul masraflarını karşılayamamaktan şikayetçi. Borç batağında sürüklenen, her geçen gün ardı ardına kepenk indiren esnaflarımız zamlardan şikayetçi. Size söz, gelecek olan baharlarda Türk Lirası tekrar değer kazanacak. Vatandaşımızın alım gücü artacak, ekonomik sıkıntılar son bulacak. Saray rejiminin kulağını kapattığı sesi 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu duyuyor, duyacak, çözümünü bulacak. 15 Mayıs sabahı çocuklarımızın gözünde mutluluğu bir kez daha göreceğiz. Geliyor gelmekte olan" dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158