CHP'li Özcan'dan Milletvekili Yavuz'a Laf ebeliğini bıra

CHP'li Özcan'dan Milletvekili Yavuz'a Laf ebeliğini bıra

Cumhuriyet Halk Partisi Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un açıklamalarına tepki gösterdi. Başkan Özcan, Milletvekili Yavuz'a seslenerek “Laf ebeliğini bırak” dedi.

CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, yazılı bir açıklama yaparak AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a “Metin Yavuz bir sus millet can derdinde sen siyaset peşindesin. Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz, seni Söke'de yıllardır tanırız, huyunu da biliriz, ne yaptığını da, ne yapmak isteğini de biliriz. Aydın'da 46 bin esnaf kepenk kapattı. Eline bir poşet alıp kimin yanına gittin. Kimin derdine çare oldun. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu tüm gücüyle sahada. Sen nerdesin sırça köşkündesin. Bütün esnaf kırıldı kahveci berber şoför çiftçi. Sen ortalıkta görünmedin” dedi.

AKP Milletvekili Metin Yavuz’un laf ebeliği yaptığını ifade eden Özcan, açıklamasında şunları söyledi:
“Laf ebeliğini bırak millet canıyla uğraşıyor uzakta olduğundan halktan kopuk olduğundan Büyükşehir’in hizmetlerini göremiyorsun, bak ben sana söyleyeyim. Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından bütün kamu binaları dezenfekte edildi, bütün kamu araçları dezenfekte edildi, maske dağıtılıyor, hijyen jelleri dağıtılıyor, sarı civciv  halk otobüslerini bütün sağlık çalışanları ücretsiz kullanıyor. Sen ne yapıyorsun hiç boş boş konuşma. Mahalle yanıyor Metin Yavuz sen bir şey yapmıyorsun. Bak halk ne diyor; Elektrik ve doğalgazı %50 inmeli, çiftçiye motorin ücretsiz, gübre ücretiz verilmeli diyor; bunları dile getir boş yapma. Merkezi hükûmetin milletvekilisin halkın taleplerini de yapmayacaksan ne işin var orada. Özlem Çerçioğlu 6000 personeli ile sahada çalışıyor. Emek veriyor alın teri döküyor. Sen bu insanların emeklerine saygısızlık ediyorsun. Emeğe saygı göstermeyen kendi saygı göremez”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158