CHP’li Yetişkin’den REFAKATÇİ EVİ projesi

CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, hasta yakınlarını mutlu edecek bir projeyi paylaştı. Anıl Yetişkin, “Refakatçi Evi” projesinin müjdesini verdi.

CHP’li Yetişkin’den REFAKATÇİ EVİ projesi

Efeler’i güzelleştirmek için yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, projelerini sıralamaya devam ediyor. 

Efeler’de bulunan hastanelerde tedavi gören hasta yakınları için “Refakatçi Evi” projesini açıklan CHP’li Anıl Yetişkin, vatandaşlardan bir kez daha takdir topladı. 

Anıl Yetişkin, hayata geçirmek istedikleri “Refakatçi Evi” projesini şu sözlerle kamuoyuna duyurdu: “ ‘Refakatçi Evi’ projesi ile vatandaşların hasta refakati sırasında kalacak yer sıkıntısına son vereceğiz. Özellikle şehir hastanesinin açılması ile birlikte uzak ilçelerde ve kırsal mahallelerde yaşayan hasta yakınlarının maddi ve manevi bakımdan yaşadıkları zor süreçte yardımına koşacağız. Hasta Refakatçi Evi’nde iki türlü hizmeti halkımızın kullanımına sunacağız. Birincisi ayaktan hizmet. Yani hasta yakını olan hastaneden refakatçi olan herkes buradan günlük ihtiyaçlarını kapsayacak hizmetleri alabilecek. Bir diğer hizmet de uzaktan gelmiş şehrimizde kalacak yeri olmayan ve maddi imkânı da olmadığı beyan edenleri ise ön inceleme sonrası bila bedelle hizmet sağlayacağız. Burada ticari mantıktan uzak sembolik rakamlarla her kesimin ihtiyacını karşılayacağız. İlerleyen zamanlarda bu hizmetlerin tamamen ücretsiz olması için çalışmalar yapacağız. Vatandaşlarımızın istirahat edebileceği, duşunu alabileceği, yemek yiyeceği ve konaklayabileceği bir yer hazırlayacağız. Gayemiz her kesime hizmet edebilmek, hayır duası almak.”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158