Gençler İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” dedi

Gençler İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” dedi

Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” Programı kapsamında Çinede gençlere buluştu.Geçlerle birlikte sohbet ederek yeni seçmenlerle tanışıp  ve 24.04.2023 tarihinde Doğum günü olan geçlerin yeni yaşlarını kutladı.
Programa Çine Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı ve Çine Geçlik Kolları mensupları katıldı. Gençler burada İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Partiye” dediler.

İl Geçlik Kolları Başkanı Ozan Ancın; "Gençlerimiz oylarını Mutfaktan soğan vidosu çekenlere, otobüsün kapasında raks oynayanlara oy vermeyecek. Gençler, gelecekleri için gecesini gündüzünü katıp,durmadan yorulmadan bir yandan yüzde yüz yerli araba, İHA ,SİHA Kızılelma daha nice yüzyılın projelerini imzasını atan ,bir taraftan gençlerin istihdamı için, geleceği için  projeler geliştiren liderine Recep Tayyip Erdoğan a oy verecekler.  
AK Parti gençlere  güveniyor,onların fikirlerini önemsiyor,gençleri dolgu malzemesi olarak görmüyor, bu yüzden seçme ve seçilme yaşını 18'e indirdi. Seçim beyannamemizde Üniversite öğrencilerine tanınan cep telefonu ve bilgisayarlarda vergiden muaf olacak, Türkiyemiz’in kendi üreteceği doğalgaz ve petrol gelirleriyle kurulacak Aile ve Gençlik Bankası kuracağız. Bu doğrultuda gençler öncelikli olmak üzere her ailede en az bir kişiye iş imkanı sağlayacak.
Gençlerimiz, Türkiye yüzyılına emin adımlarla yürüyorlar." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Aytürk
Bülent Aytürk - 1 yıl Önce

Gençler 21 yıldan beri aynı kişiyi görmekten bıktı artık. Gençler değişim istiyor.

liste
SIRADAKİ HABER

banner158