Günel: İkinci el pazarımızdaki tezgah ücretlerini kaldıracağız

Günel: İkinci el pazarımızdaki tezgah ücretlerini kaldıracağız

Görevde olduğu 5 yıllık sürede, kent ekonomisinin kalkınması için yetki ve imkanları dahilinde her zaman esnafın yanında olan Başkan Ömer Günel'den pazarcı esnafına bir müjdeli haber daha geldi. Başkan Ömer Günel, "Kapalı Pazar yerinin işletme süresi bitene kadar, ikinci el ürün satan esnaf kardeşilerimizden tezgah ücreti almayacağız" dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde bulunan Kapalı Pazar Yeri'nde her hafta pazar günleri kurulan ikinci el pazarını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer Günel'e CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek ve eşi Duygu Günel de eşlik etti. Başkan Ömer Günel, ziyaretinde Kapalı Pazar Yeri ile ilgili esnafın sorun, talep ve önerilerini de dinledi.

Kuşadası Belediyesi tarafından Kapalı Pazar Yerindeki eksikliklerin daha önce gerçekleştirilen çalışmalarla giderildiğini belirten Başkan Ömer Günel, “Bizim için esnaf ve hemşehrilerimizin konforlu, hjyenik ve güvenli bir ortamda satış ve alışveriş yapmaları çok önemli. Buradan Kapalı Pazar yerinin işletme süresi bitene kadar, ikinci el ürün satan esnaf kardeşilerimizden tezgah ücreti almayacağımızın müjdesini vermek istiyorum. İçinde bulunduğumuz zorlu ekonomik şartlarda, elimizden geldiğince bütün hemşehrilerimin yanında olmaya devam edeceğim" diye konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158