Hasan Dinçer: Kaynakları doğru kullanırsanız her şeye para bulunur

Hasan Dinçer: Kaynakları doğru kullanırsanız her şeye para bulunur

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer seçim çalışmaları çerçevesinde Efeler Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Okan Yalçın’ı ziyaret etti.

Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer; "Özel halk otobüsleri şehir içinde önemli bir görev ifa ediyor. Ne gibi sorunları var, bunlar için belediye başkanı olduğumuzda neler yapabiliriz bunları konuşalım istiyoruz." dedi.

Okan Yalçın; "Şehir içi özel halk otobüsleri olarak yolcularımıza konforlu bir hizmet vermek istiyoruz, ancak bugünkü şartlarda araçları yenilememiz mümkün değil, maliyetler çok yüksek. Özellikle ücretsiz yolcu taşıma bizi çok yoruyor. Sorunlarımızı bildiriyoruz. Ancak çözüm konusunda mesafe aldığımızı söyleyemem. Efeler belediye başkanı adayı olarak bizim için neler yapabileceğinizi sormanız bizim için çok önemli ve değerli." dedi.

Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer; "Başkanımız bizlere sorunları çok açık bir şekilde aktardı. Efeler’de Belediye Başkanı olduğumuzda bunları konuşacağız ve yetkimiz dahilinde neler yapabileceğimizi ortak bir kararla uygulamaya koyacağız. Kaynak yok sözüne katılmıyorum. Doğru kullanıldığında her şeye kaynak, para bulursunuz. Biz de bunu yapacağız. Kaynakları israf etmeden yerli yerinde kullanacağız." dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158