İncirliova Başkan Gökmen sesleri ile inledi.

İncirliova Başkan Gökmen sesleri ile inledi.

CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gökmen Hürriyet Mahallesi’nde muhteşem bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Vatandaşların yoğun sevgi ve ilgi gösterisinde bulunduğu Osman Gökmen, “Göreve geldiğimizde saat gözetmeksizin 24 saat emrinizde olacağız” dedi.

İncirliova ilçesindeki Atatürk, Gerenkova ve Hürriyet mahallesine en yakın zamanda doğal gaz ve belediye hizmet binası sözü veren Gökmen yaptığı konuşmada şunları söyledi.

“İncirliova makus talihini kırmak zorunda. Artık bahaneler üreterek oturmanın zamanı değil, çok çalışmanın zamanı. Ben ve ekibim birimizin değil, hepimizin İncirliova’sı için çalışacağımıza söz veriyoruz. Hizmeti siz vatandaşlarımız istemeden ayağınıza getirmek bizim en asli görevimiz olacaktır. Bu sebeple çıktığımız bu yolda Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun da desteğiyle yaşanılabilir ve ferah içinde bir İncirliova inşa edeceğiz. Bunun için saat gözetmeksizin sizin emrinizde olacağıma söz veriyorum. “dedi

Hürriyet mahallesindeki konuşmasının ardından vatandaşlarla bir süre sohbet eden Osman Gökmen bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra, partilileri ve kendisine destek veren vatandaşlarla birlikte meşaleler eşliğinde yürüyüş gerçekleştirdi. Yüzlerce kişinin katıldığı yürüyüş sırasında yürüyüş kortejinde 400 metre uzunluğunda dev Türk bayrağı açıldı. Kortejde açılan Türk Bayrağı, vatandaşlardan beğeni toplarken “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bu hareket çok anlamlı oldu.” yorumu yapıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yavuz yıldız
Yavuz yıldız - 4 hafta Önce

Başkan yolun yolumuz acık olsun

Kıyasettin yılmaz
Kıyasettin yılmaz - 4 hafta Önce

Gökmen ailesini tebrik eder

liste
SIRADAKİ HABER

banner158