İYİ Parti Aydın Teşkilatından Kuşadası teşkilatına geçmiş olsun ziyareti

İYİ Parti Aydın Teşkilatından Kuşadası teşkilatına geçmiş olsun ziyareti

Aydın İYİ Parti il teşkilatı ve ilçe başkanları il başkanı Süleyman Demirci başkanlığında Kuşadası ilçe teşkilatına yaşanan deprem felaketi sonrası geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Toplantıya Kuşadası Belediyesi Encümeni üyeleri Volkan Alkış ve Özgün Limoncu da katıldı. İl başkanı Süleyman Demirci zor günlerde dayanışmanın öneminden söz ederek, teşkilat olarak Kuşadası için ne talep edilirse yardıma hazır olduklarını söyledi.

Toplantıya katılan Kuşadası Belediye Encümeni üyeleri Volkan Alkış ve Özgün limoncu ilk andan itibaren alınan tedbirleri ve yapılan yardımları anlattı.

Kuşadası İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Korkmaz ise deprem sonrası gençlik kolları olarak derhal ihtiyaç malzemelerinden oluşan araçlar ile İzmir'e hareket ettiklerini orada yardım malzemelerini depremzedelere dağıttıklarını anlatırken, yardım malzemesinin toplanmasında destek sağlayan başta Kuşadası Belediye Başkanı olmak üzere katkısı olan herkese teşekkür etti. Faaliyetlerinin sürdüğünü belirtti.

Kuşadası İyi Parti İlçe Başkanı Hayati Atlı da destekleri ve nazik ziyaretleri için Aydın il teşkilatı ve ilçe başkanlarına teşekkür ederek bu dayanışmanın önemini vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurdan Erke Bu
Nurdan Erke Bu - 10 ay Önce

Yapılanlar için teşekkürler yolunuz açık olsun

liste
SIRADAKİ HABER