İYİ Parti İl Başkanı Demirci’den Taner’e tam destek

İYİ Parti İl Başkanı Demirci’den Taner’e tam destek

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci, Genel İdare Kurulu üyeliğine adaylığını açıklayan Recep Taner’e tam destek açıklaması yaptı.

İYİ Parti Genel Merkez 2. Olağan Kongresi 20 Eylül Pazar günü Altınpark’ta pandemi kurallarına uyularak açık havada yapılacak. Kongrede Aydın’dan 26 delege, ülke genelinde ise bin 200 delege 50 kişilik Genel İdare Kurulu üyeliğine aday olanlar için oy kullanacak. Aydın’dan halihazırda Genel İdare Kurulu üyesi olan Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas’ın yeniden aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Recep Taner’in yanı sıra Aydın İl Yönetiminde bulunan Buket Saran’ın da aday olması bekleniyor. Böylece kongrede Aydın’dan dört aday delegelerin oyunu almaya çalışacak.

İL BAŞKANINDAN TAM DESTEK
Yaklaşık 26 yıldır aktif siyasetin içinde olan, 23. Dönem Aydın Milletvekilliği, Aydın Belediye Meclis üyeliği, Belediye Başkan adaylığı, Aydın İYİ Parti Kurucu İl Başkanlığı gibi görevlerde bulunan Recep Taner’e İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Demirci tam destek açıklaması yaptı. Siyaset tecrübesini teşkilatlara aktarabilmek için aday olduğunu söyleyen Recep Taner, “Gelecekte İYİ Partili belediye başkanlarının milletvekili olmalarınI desteklemek ve partimizin Aydın’da daha iyi yerlere gelebilmesi için aday oldum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158