İYİ Parti İl Başkanı Sarı'dan çağır

İYİ Parti İl Başkanı Sarı'dan çağır

İYİ Parti İl Başkanı Cemal Sarı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

Önlem alınmaması durumunda yaşanabilecekleri, "Acarlar ilimizde tüm ilçe pazarlarında kurulan pazarlarda tezgah açan mahallemizdir" anımsatmasını yaparak şunları söyledi:

"Bu akşam aldığımız habere göre, İncirliova ilçemize ait Acarlar Mahallesinde 5 vatandaşımızda COVİD-19 testi pozitif çıkmış, 5 kişinin irtibatlı olduğu 22 ev karantinaya alınmıştır.

Öncelikle hasta olan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum.

Acarlar mahallesi Aydın'ın tüm ilçelerinde kurulan pazarlarda tezgah açan ve malzeme tedarik eden bir mahallemizdir. Bu mahallede hastalığın yayılması, gerekli tedbirler alınmazsa, diğer ilçelere de sirayet edebilir.

Aydın Valiliğimiz ve oluşturulan İl Pandemi Kurulunca gerekli tedbirlerin alındığını biliyor ve gerektiğinde başka tedbirlerinde alınacağına inanıyorum.

Ancak, burnumuzun dibine kadar yaklaşmış bu salgına karşı, Aydın'ın tüm ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımızın bu süreçte daha da dikkatli olması; devletimizin, belediyelerimizin ve bilim kurulunun uyarılarına titizlikle uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim."

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158