İYİ Parti’liler Didim’de kahvaltıda buluştu

İYİ Parti’liler  Didim’de kahvaltıda buluştu

Didim İYİ Parti İlçe Teşkilatınca yardımlaşma ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Sosyal mesafe , Hijyen ve Maske kuralları da gözetilerek gerçekleşen kahvaltıda salona gelen konukların ateşi ölçüldü, maske dağıtımı yapıldı. Konukların kimlik bilgileri kaydedilerek Güvenlik güçlerine teslim edildi. İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci’nin Denizli’de bir yakınının cenazesi  sebebiyle katılamadığı kahvaltıya İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İYİ Parti Aydın İl Kurucu Başkanı Recep Taner, İYİ Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, il Divan Kurulu ve yöneticileri, ilçe başkanları ve yönetimleri , kadın ve gençlik kolları başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
 
Kahvaltıda bir konuşma yapan İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, katılım sağlayan herkese teşekkür ederken, “Kısa süre önce büyük kongremizi yaptık. Bu kongrede Millet Bizi çağırıyor sloganıyla hedeflerimizi anlattık. Didim olarak biz de partililerimizle bir araya gelmek ve daha da büyümek amacıyla bu etkinlikte bir araya geldik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ise etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına başlarken, “Türkiye’nin durumu ortada; ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmanın gereği yok. Ülke kötü durumda, ağır şartlar altında, bu durum Aydın’da ve ülkenin diğer her hücresinde bunun yansıması görülüyor. Bu sıkıntılar karşısında Millet İttifakı’nın önemi daha da ortaya çıkıyor. İYİ Parti, iş birliği yaptığı ortağı CHP ile birlikte tüm sorumlulukları üstlendiği, temel konularda özdeşleşen bir birliktelik ile partililerinin takdir ettiği bir ortamda Türkiye’nin çıkışı için ortak bir çalışma gözetmektedir. Tüm arkadaşlarımız bu bilinçle hareket etmektedir” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Söke ilçesi Güllübahçe, Yenidoğan ve  Savuca mahalleleri civarında başlayan ormanlık ve makilik alanda  meydana gelen yangın sebebiyle Söke halkına geçmiş olsun dileklerini de  bulundu..

Kahvaltıdan sonra aynı yerde İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin’ de katılımı ile İl Divan Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte yaklaşık 1 saate yakın divan toplantısı yapılarak, güncel konular ve Aydın ili hakkında istişarelerde bunuldu. Dendi.
İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı ve 17 ilçe Başkanlığı ile birlik ve beraberlik içinde Aydın halkının emrindedir.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2020, 22:38
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158