İYİ Parti’nin kadın aday adayları tanıtıldı

İYİ Parti’nin kadın aday adayları tanıtıldı

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından Menderes Park’ta düzenlenen etkinlikte partinin kadın milletvekili aday adayları Buket Saran, Tuğçe Canpolat Yılmaz, Filiz Mahleçlioğlu, Semra Yücel, Ümral Mert, Pınar Öncer, Gonca Yelkovan ve Ayla Sarı kamuoyuna tanıtıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını İYİ Parti İl Başkanvekili Mehmet Akif Yılmaz gerçekleştirdi.

Kadın aday adayı sayısının çokluğunun mutluluk kaynağı olduğunu belirten Yılmaz, İYİ Parti’nin cesur ve liyakatli kadrolarıyla Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşacaklarını dile getirdi.

Programa katılan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya da iktidarın yönetim anlayışını eleştirerek, “Mutlaka iktidara gelmek zorundayız” mesajı verdi.

PROJELERİNİ ANLATTILAR
Açılış konuşmalarının ardından kadın milletvekili aday adaylarına sırayla söz verildi. Özgeçmişlerinden söz eden kadın siyasetçiler, Aydın ve ülke siyasetiyle ilgili hedeflerini ve projelerini anlattı. Kadın aday adayları, İYİ Parti’nin ve Millet İttifakı’nın başarısı için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını vurguladı.

Aday adaylarının el ele tutuşarak salonu selamlamasıyla son bulan etkinliğe ilgi yoğun oldu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158