Kuşadası siyaseti yalan haber ve iftiralarla kirletiliyor

Kuşadası siyaseti yalan haber ve iftiralarla kirletiliyor

Seçim sandıklarında Kuşadası halkının tercihlerine saygı duymayanlar, yalan ve iftiralarla Kuşadası siyasetini kirletmeye devam ediyor. 

Eski bir belediye başkanı ile mevcut Esnaf Odası Başkanı tarafından finanse edildikleri çok açık olan bu yalan ve iftiracılar son olarak önceki akşam bu yalanlarına ne yazık ki Kuşadası’nın en eski işletmelerinden biri olan Toros Restoranı da alet etmeye kalkışmışlardır. “ Belediye Başkanı Ömer Günel ve arkadaşları önceki akşam masadan saatinde kalkmadığı için Toros Restorana polis tutanak tutup, 3 bin 500 lira ceza kesti “ şeklinde tamamen yalan ve uydurma olan bir paylaşımı sosyal medyadan yayınlayarak, beyinlerini esir alan Ömer Günel düşmanlığının artık sınır tanımaz bir noktaya geldiğini ortaya koymuşlardır. Çünkü ne Toros Restoran işyeri kapanış saatlerine aykırı bir tutum içine girmiş, ne de polis tarafından bir tutanak tutulmuş ve ceza yazılmıştır. Siyasi rant elde edebilmek ve Belediye Başkanı Sayın Ömer Günel’e iftira atmak için her yolu deneyenler, bu amaçlarına ulaşmak için bu kez ilçemizin en eski ve saygın bir işletmesinin ismini bile kirli emellerine alet etmeye kalkmışlardır. 

Kuşadası halkı yıllardır kirli siyasetten, yalan ve iftiradan yıllardır çok çekmiştir. Son dönemde ise seçildiği günden itibaren Büyükşehir Belediyesi ve devlet kurumları ile uyumlu bir çalışma gösteren, Kuşadası’nın yıllardır kanayan yarası olan birçok soruna köklü çözümler üreten, Kuşadası’nın hak ettiği hizmet ve yatırımları bir bir halkın hizmetine sunan ve her an halkın arasında olan Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel’in bu ülke çapında da beğeni toplayan başarılı performansı karşısında yapacak bir şeyi kalmayanlar, siyasi hedeflerinin bitme noktasına geldiğini anlayınca yalan ve iftiralarla Başkanımızı karalamaya çalışmaktadırlar. Kuşadası halkı tarafından da tepki toplayan bu kirli siyaset tarzını benimseyen yalan ve iftira çeteleri ile bunların ağababalarını kamuoyu önünde deşifre etmeyi kendimize bir görev biliyoruz. Çünkü Kuşadası ve Kuşadası halkı bu yalan ve iftira siyasetinden çok çekti. Çünkü hiç kimsenin Kuşadası siyasetini yalan ve iftiralarla kirletmeye hakkı yoktur.
 

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER