Mersin mazbatasını aldı

Mersin mazbatasını aldı

Geçen hafta Şükran Güngör Tiyatro salonunda gerçekleştirilen ve tek adaylı genel kurulda Efeler İlçe Başkanlığına seçilen Polat Bora Mersin mazbatasını Efeler İlçe Seçim Kurulu’ndan aldı.

Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş’ın yerel seçimler nedeni ile görevinden ayrıldıktan sonra ilçe başkanlığına getirilen Polat Bora Mersin, 14 Aralık tarihinde gerçekleştirilen genel kurulda bu kez seçim ile Efeler İlçe Başkanlığına seçilmişti. Bugün sabah saat 11.30’da yanında Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş ve yöneticiler ile birlikte Efeler İlçe Seçim Kurulu’na giden mersin mazbatasını altıktan sonra yaptığı açıklama şunları söyledi.

“Mahalle delegelerimiz beni ilçe başkanı olarak seçti. Örgütümüzün seçim süreci devam ediyor. İlçe seçimlerinden sonra il kongresi ve hemen ardından büyük kurultayımızla Türkiye iktidarına doğru yürüyüşümüz devam edecek. CHP’nin iktidarıyla ülkemizi buluşturma mücadelemiz bu safhada mazbatayı almamızla birlikte başlamış durumda. Örgütümüze, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Pazartesi günü yapacağımız yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını gerçekleştirecek ve çalışmalarımıza hız vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158