MHP Çine İlçe Teşkilatı polis ekiplerini ziyaret etti

MHP Çine İlçe Teşkilatı polis ekiplerini ziyaret etti

MHP Çine İlçe Teşkilatı, pandemi döneminde görevlerini fedakârca yapan polis ekiplerini ziyaret ederek hazırladıkları ürünleri ikram etti.
       
Aydın’ın Çine ilçesinde MHP İlçe Başkanlığı, polis ekiplerini unutmadı. MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, MHP Çine Kadın Kolları İlçe Başkanı Nihal Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri, pandemi döneminde fedakârca çalışan polis ekiplerini ziyaret etti. Polis ekiplerine hazırladıkları ürünleri ikram eden MHP Çine İlçe Teşkilatı, ortaya koydukları özverili çalışmalardan dolayı polis ekiplerine teşekkür ederek görevlerinde başarı diledi.

Her zaman polis ekiplerinin yanında olduklarını ifade eden MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, “MHP Çine Başkan Yardımcılarımız Namık Yüksel ve Zübeyir Özdemir, yönetim kurulu üyemiz ve Çine Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Can, Kadın Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Çine ilçesinde görev başındaki emniyet görevlilerini ziyaret ettik, ikramlarda bulunduk. Sağlık Bakanımıza, Bilim Kurulu’muza, doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve diğer tüm sağlık çalışanlarımıza, emniyet teşkilatımıza Çineli hemşerilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Koronavirüsün habis etkisiyle başa çıkılacak, bu muvaffakiyetle 2021 yılı yeni ve huzur dolu bir dönemin miladı olacaktır. Teslim olmak yoktur, yılmak yoktur, karamsarlık yoktur, korku hiç yoktur. Başaracağız, selin önünü alacağız. Maske-Mesafe-Temizlik. Güzel Çine ilçemizin huzuru ve güvenliği yanında koronavirüs ile mücadelesinde gece gündüz fedakârlıkla çalışan başta Kaymakamımız Sayın Turan Erdoğan beyefendiye, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın İsmet Şimşek amirimize ve tüm emniyet teşkilatına teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158