MHP İl Başkanı Alıcık, Kuşadası’nda ziyaretlerde bulundu

MHP İl Başkanı Alıcık, Kuşadası’nda ziyaretlerde bulundu
banner102

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, il yönetim kurulu üyeleri, MHP Kuşadası İlçe Başkanı Murat İnan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kuşadası ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.

Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası İş Kur Müdürü Adnan Gönençer, Kuşadası Polis Emeklileri Derneği Başkanı Zahir İlgin, Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü Ibrahim Ataman, Erzurumlular Derneği Başkanı Ömer Yakut'u ziyaret eden MHP İl Başkanı Haluk Alıcık, ilçe şehitliğini ziyaret ederek dua etti.

Partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde Kuşadası Esnafı ziyaretleri yapan başkan Alıcık MHP İlçe Başkanlığında ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu. Aydın'ın her yerinde, her bir  hemşerisinin yanında ve yakınında olduklarını ifade eden Başkan Haluk Alıcık “Cennet Aydın kentimizde şartlar ne olursa olsun 'herşey Aydın, herşey Aydınlı için' düsturuyla, kahraman efelerimizin hatıraları ile dolu Aydın'ımızın millî varlığına ve tarihî misyonuna sahip çıkarak siyaset yapmakta kararlıyız. İçinden geçtiğimiz bu süreçte Aydın Kentimizin problemlerine 'amaç ve hedefte uzlaşma' çerçevesinden bakılmasının mecburiyeti vardır. Gelecek nesillere doğal ve beşerî kaynaklarına sahip güçlü ve kalkınmış bir Aydın Kenti bırakma hedefine odaklanmış durumdayız. Dijital gerçekliğin çağında, endüstri 4.0 disiplininde, Aydın Kentimizde gerekli dönüşümü çok süratli biçimde her alanda sağlamamız gerekmektedir. Sadece bugünü değil geleceğin güçlü Aydın Kenti'ni hayal etmekte, ufkun ötesini hesap etmekteyiz. 'Herşey Aydın, herşey Aydınlı için' merkezli yeni bir hemşerilik gücü hareketi başlatıyor, tüm hemşerilerimi önce Aydın temelli sohbetler için teşkilatlarımıza bekliyorum. Kuşadası İlçemizde, ziyaretlerimizde bizleri misafir eden Kaymakam Sayın Sadettin Yücel beyefendinin şahsında, misafirperverlikleri göz kamaştıran kamu kurum müdürlerimize, esnaflarımıza, Kuşadalı hemşerilerimize teşekkür ederim. Kuşadası İlçe Başkanımız Sayın Murat İnan ve yönetimine seçilmelerinden dolayı tebrik eder, başarılar dilerim. Gayret bizden, destek hemşerilerimizden takdir ve himaye Cenabı Hak’tandır" dedi.

banner16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER