Milletvekili adayı Aksu Aydın'a eski bayramları hatırlattı

Milletvekili adayı Aksu Aydın'a eski bayramları hatırlattı

Aydın’ın efsane Belediye Başkanı Hüseyin AKSU, Bağımsız Milletvekilli adalığı sürecinde kendisine özel bayramlaşma usulü ile yine takdir ve ilgi topladı. Resmi Bayramlaşmaları, protokol iftar yemeklerini tercih etmediğini açıklayan AKSU, Seçim arabasının üzerinden halkı selamlayarak bayramlaştı. Halkın inanılmaz desteği sokaklara yansıdı. Aksu’nun seçim otomobilini durduran vatandaşlar sevgi gösterilerinde ve övgülerde bulundular.  

Bu sevgi ve desteğin kendisinin hizmet arzusunu arttırdığını ve kendisini Meclise taşıyacağını ifade eden AKSU, “bu kadar büyük ilginin kaynağı yaptığımız hizmetler ve halkın içinde olmamdır” dedi.  İnsanları yüzü ve makamı unutulur, ama halkımız gerçekten ilgiye o kadar hasret kalmış ki, Siyasetçiler giderek halktan uzaklaşmışlar. Liderlerin peşine düşmüşler. Halkın içine tek başlarına giremez hale gelmişler.  Diyen AKSU, kendisinin günlerdir, halkın içinde ve yanında kalabalıklara yer vermeden dolaştığını, halkın tüm dertlerini ve şikâyetlerini, hatta kırgınlık ve kızgınlıklarını dahi söyleyebildiklerini ve içlerini samimiyetle dökebildiğini söyledi.

Aksu’nun örnek davranışları halk içinde desteğin artmasına yol açıyor diyen vatandaşlar. Aksu’nun Belediye Başkanlığı dönemini özlediklerini, kendisinin GEÇMİŞTE sürekli halkın içinde ve şehrin her yerinde koruma ordusu olmadan hizmet verdiğini söylüyorlar. Görüştüğümüz ve Aksu dönemini bilen vatandaşların tamamına yakını Aksu’dan sonra Aydın şehrinin geri kaldığında ifade ediyorlar. Vatandaşlar AKSU’yu gelecek yıllarda Belediyede görmek istediklerini açıklıyorlar. Görüştüğümüz vatandaşlar AKSU’nun bilgi ve tecrübeleri ile Mecliste Aydın’ı çok iyi temsil edeceğine inandıklarını ifade ederek, O tuttuğunu koparır. Aydın için büyük projeleri hayata geçirir diyerek güvenlerini dile getiriyorlar.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2023, 12:07
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158