Osman Gökmen hane buluşmaları devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova Belediye Başkan Adayı Osman Gökmen’e hane ziyaretlerinde büyük ilgi gösteriliyor.

Osman Gökmen hane buluşmaları devam ediyor

31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri kapsamında hane ziyaretlerine aralıksız devam eden CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı OsmanGökmen, Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP İlçe Başkanı Ümit Yaşar ve Kadın Kolları Başkanı Merve Menderes ile birlikte Çakmaz, Sayın, Ok, Özdemir Kızılkaya ve Şen Ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Göreve geldiğinde yapacağı hizmetlere ilişkin hane sakinlerine çeşitli bilgiler aktaran Başkan Adayı Gökmen aynı zamanda vatandaşların talep ve sorunlarını da not alıyor.

“İNCİRLİOVA İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Yapmış olduğu hane ziyaretlerinde kendisine gösterilen yoğun ilgi ve samimi sohbetten dolayı onur duyduğuna vurguda bulunan Başkan Adayı Gökmen, “Gittiğimiz her yerde gösterilen ilgi ve samimiyetten dolayı tüm hane halkına çok teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimizin temel amacı İncirliova’ya en iyi nasıl hizmet yapabiliriz. Vatandaşlarımızın belediyeden beklentileri nelerdir. Nasıl bir belediyecilik anlayışı istiyorlar konularında görüş alışverişi yapmaktı. Bizlere söylediklerini tek tek not aldık. Göreve geldiğimizde insan odaklı birlik ve beraberlik içerisinde İncirliova’mıza en güzel hizmetleri kazandıracağımıza söz veriyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Adayı Gökmen’in yapmış olduğu ziyaretten dolayı kendisine teşekkür eden hane sakinleri seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2024, 14:40
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158