Ülküdaşlarımı MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum

Ülküdaşlarımı MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum

Burak Pehlivan’ın görevden alınması ile boşalan MHP il Başkanlığı görevine iki dönem Nazilli Belediye Başkanlığı görevini yürüten Haluk Alıcık getirildi. Alıcık İl Başkanlığı görevi ile ilgili olarak yaptığı ilk açıklamasında “Elimizden geldiğince en güzel şekilde ve layıkıyla görevimizi yapmaya çalışacağı” dedi.

Bütün dava arkadaşlarını, gönüldaşlarını ve ülküdaşlarını MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet eden Aydın MHP’nin yeni il başkanı Haluk Alıcık şunları söyledi:

Sayın Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatı ve teveccühü, MHP Teşkilatlardan sorunlu Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’ın takdir ve oluruyla Aydın İl Başkanlığı görevine atandık. Böylelikle bu ulvi görev bize nasip oldu. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah utandırmasın. İnşallah elimizden geldiğince en güzel şekilde ve layıkıyla görevimizi yapmaya çalışacağız.

Genel Başkanımız ve Genel Merkezimizin yüzünü kara çıkarmamak için mücadele edeceğiz.”

“HALUK ALICIK’A BAŞARILAR DİLİYORUM”

Eski İl Başkanı Burak Pehlivan da sosyal medyadan yaptığı açıklamada “MHP İL Başkanlığına atanan önceki dönem Nazilli Belediye Başkanımız, dava arkadaşım, kıymetli ağabeyim Haluk Alıcık’a ve yönetim kurulu arkadaşlara başarılar diliyor. Yolu açık, kılıcı keskin, gazası mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat akdeniz
Nevzat akdeniz - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun iyi olur

liste
SIRADAKİ HABER

banner158