Yıldızspor, kurucusu 'Kenan baba'yı unutmadılar

Yıldızspor, kurucusu 'Kenan baba'yı unutmadılar

Yıldızspor’un kurucusu ve Aydın futbolunun altyapıdaki duayeni Kenan Duman, ölümünün 9’uncu yılında kulüp yöneticileri tarafından dualarla anıldı.

Aydın sporuna uzun yıllar hizmet eden ve 26 yıl boyunca Yıldız Spor Kulübü’nün başkanlığını yürüten Kenan Duman, 9 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Yıldızspor’un idarecileri, her yıl olduğu gibi bu yıl da merhum başkanı unutmadı. Mavi beyazlı kulübün başkanı Kaya Özcan ve yöneticiler, merhum Kenan Duman’ın kabrini ziyaret etti. Kulüp yöneticileri mezarı başına çiçek bırakıp duayen başkan Kenan Duman’ı andı.

Kulübün kurucusu ve amatör sporun ‘Kenan babası’ Kenan Duman’ın yaptığı hizmetlerin unutulmayacağını belirten Başkan Kaya Özcan, “Kenan abimizin bugün ölümünün 9’uncu yıl dönümü. Aramızda olmadığı için çok üzgünüz. 9 seneden beri onun bıraktığı mirası korumaya çalışıyoruz ve onun bıraktığı çocuğu büyütmeye çalışıyoruz. Kenan Duman abimizden aldığımız emaneti büyüterek sürdürmenin gayreti içindeyiz. Herkes tarafından çok sevilen Kenan Abimizin ruhu şad mekanı Cennet olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158