Yıldızspor’dan kaynaşma yemeği

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) Aydın’ı temsil eden takımlardan Yıldızspor, sezon öncesi futbolcuların kaynaşması ve basın mensuplarıyla tanışmaları için mangal partisi düzenledi.

Yıldızspor’dan kaynaşma yemeği
banner102

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) Aydın’ı temsil eden takımlardan Yıldızspor, sezon öncesi futbolcuların kaynaşması ve basın mensuplarıyla tanışmaları için mangal partisi düzenledi.

Yaptığı transferler ile adından söz ettirmeyi başaran Yıldızspor, sezon öncesi birlik ve beraberlik tablosu oluşturabilmek adına futbolcular ve basın mensuplarını düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi. Kızılcaköy’de bulunan Keyif Bahçesi’nde düzenlenen mangal partisine Yıldızspor yönetiminin yanı sıra futbolcular, teknik kadro ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Mangal partisine katılan basın mensuplarına teşekkür eden Yıldızspor Kulüp Başkanı Kaya Özcan, “Futbolcularımıza moral ve motivasyon olması için mangal partisi düzenlemeyi düşündük. Sezon boyunca futbolcularımızı takip edecek olan tüm basın mensuplarımızı da davet ettik. Yöneticilerimiz, teknik kadromuz, futbolcularımız, basınımız ile hep birlikte güzel bir gece oldu. Katılımından dolayı herkese teşekkür ederim” dedi.

“HEDEFİMİZ ÜST SIRALAR”

Yeni sezon için transferlerinin bittiği ifade eden Başkan Özcan; “Transfer çalışmalarımızda 14 oyuncuyu renklerimize bağladık. Bu 14 transferimizden, 5 tanesi altyapımızdan yetişen oyuncularımız. 5 tane de geçen sezondan bizimle devam oyuncularımızla yeniden anlaştık. Transferlerimizin hepsini izleyerek tanıyarak aldık. Hepsi şampiyon takımlardan gelen oyuncular. İyi oyuncular olduğunu biliyoruz. İyi futbolcu olmalarının yanı sıra hepsi çok karakterli oyuncular. Bölgesel Amatör Ligi’nin nasıl bir lig olduğunu Yıldızspor olarak biz bilmiyoruz. Ama iyi bir takım kurduğumuza inanıyoruz. Kesinlikle hedefimiz üst sıralara oynamak. Sezon sonunda şampiyonluk mu gelir yoksa ne olur onu bilemiyoruz ama iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

 “GÜZEL FUTBOL SEYRETTİRECEĞİZ”

BAL ligi maçlarında önceki sezonlarda da oluğu gibi maçlarda Aydın halkının desteklerini beklediklerini belirten Özcan, “Aydın halkı geçen senelerde bize çok destek oldu. Süper Amatör’de oynadığımız tüm maçları ortalama 2 bin kişiye oynadık. Bu sezon da Aydın halkına çok güzel bir futbol seyrettireceğimize inanıyoruz. Teknik direktörümüze, yardımcılarına ve futbolculara sonsuz güveniyoruz. Biz yönetim olarak her zaman arkalarındayız. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

“EN BÜYÜK KAZANCIMIZ PANOLAR”

Adnan Menderes Stadında bulunan ve kullanım hakkının Yıldızspor’da olduğu reklam panolarının satışları ile ilgili de değerlendirmede bulunan Özcan; “Bilindiği üzere biz herhangi bir belediye takımı veya kamu kuruluşu takımı değiliz. Biz Adnan Menderes Stadı içindeki reklam panolarını satarak şuan kulübe kazanç elde ediyoruz. En büyük kazancımız o. Şuana kadar da gittiğimiz tüm yerlerde bizi olumlu karşıladılar. Az veya çok destekte bulundular. Yaklaşık 20 tane reklam panosu sattık. Hedefimiz 60 tane reklam panosu satmak. Aydın halkından destek bekliyoruz. Biz de bunun karşılığında onlara güzel bir futbol seyrettireceğiz” sözlerini kaydetti.

banner16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER