Çankır: Planlı bir saldırı

Çankır: Planlı bir saldırı
banner102

CHP İl Başkanı Ali Çankır, Efeler Liçe Başkanı Polat Mersin'in saldırıya uğraması ve darp edilmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, olayın bir tesadüf olmadığını belirterek "Planlı bir saldırı" dedi.

Bugün akşam saatlerinde meydana gelen olayla ilgili olarak konuşan CHP İl Başkanı Ali Çankır; "“Bu planlı saldırının neden ve sonuç ilişkisini irdelediğimizde, artık erime sürecinde olan iktidar ve ortağının sonucunda ilçe başkanımızın çalışmalarının engellenmesi yönünde yapılan bir saldırı olarak değerlendiriyoruz. Emniyet güçlerimiz gerekli çalışmaları yapıyor. Zannediyorum 1 saat içinde de fail yakalanmış olacak” şeklinde konuştu.

Emniyet güçlerinin duyarlı çalışmalarından ötürü teşekkür eden Çankır; "İlçe başkanımıza yapılan bu saldırının arkasını bırakmayacağız. Böyle bir saldırı da bir daha bölgemizde gerçeklemeyecek. Bununla ilgili her türlü hukuksal mücadelemizi şu andan itibaren vermeye başladık. Saldırganların üç kişi olduğu yönünde bilgi aldık. Kimlikler henüz somutlaşmadı. Yarım saat, 1 saat içinde somutlaşacak. İlçe Başkanımızın sağlık durumu iyi. Birkaç gün gözetim altında tutulacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 21:01
banner16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER