Germencik Esnaf Odası Başkanı Oğuz’dan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Germencik Esnaf Odası Başkanı Oğuz’dan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Salgın nedeni ile zor durumda bulunan esnafın yardımına koşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na esnaf odalarından teşekkürler devam ediyor. Son olarak Germencik Esnaf Odası Başkanı Ayhan Oğuz, Başkan Çerçioğlu’nu teşekkür etti.
“Ülkemizde yaşanan ekonomik zorluklara karşı, küçük esnaf olarak direnmeye çalışırken, son olarak koronavirüs nedeniyle daha da zor duruma düştük” diyen Germencik Esnaf Odası Başkanı Ayhan Oğuz yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
“İlçemizde yüzlerce esnaf arkadaşımız kepenk kapattı. Dükkanı açık olan arkadaşlarımız da günü kurtaramadan evine dönüyor. Sadece esnafımız değil, esnafın yanında çalışan kişilerde çok mağdur oldu. Günlük kazancıyla geçinen yüzlerce kişi yaklaşık 1 aydır para kazanamıyor. Bunun ne demek olduğunu, vatandaşın derdiyle dertlenenler bilir. Bu insanların temel ihtiyaçları var. Bunların karşılanması hususunda Başkanımız Özlem Çerçioğlu, bizleri unutmadı. Mağduriyetlerimizin giderilmesi için yardımlarda bulunuyor.
Sosyal yardımların dışında açık olan dükkanlarımızın dezenfekte edilmesinde de bizlere çok yardımcı olundu. Sokaklarımız yıkanıyor, duraklarımız dezenfekte ediliyor. Germencik esnafı olarak, özverili ve yürekten yaptığı çalışmalarından dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz.”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158