CHP Efeler İlçe Örgütünün 23 Nisan etkinlikleri ilgi gördü

CHP Efeler İlçe Örgütünün 23 Nisan etkinlikleri ilgi gördü

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Kadın ve Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine Aydınlı yurttaşlar, çocukları ile birlikte yoğun ilgi gösterdi. CHP'li kadınlar ve gençler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşatmak adına Aydın Atatürk Kent Meydanı'nda balon, kitap ve bayrak dağıtımının yanı sıra yüz boyama da yaptı. 

Etkinlik boyunca çocuklar palyaço gösterisi ile keyifli anlar yaşadı. Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz yaptıkları etkinlik hakkında, "Atatürk Kent Meydanı’nda geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Türk bayrağı, balon ve kitap hediye ettik; yüzlerini boyadık. Biz de çocuklarımız ile birlikte çok eğlendik. Etkinliğimize katılan CHP Efeler İlçe Başkanımız Polat Bora MERSİN'e, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanımız Ayşe ÖZDEMİR'e CHP Aydın İl Gençlik Kolları başkanımız Mustafa DİNÇ'e, örgütümüze ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman ise, "Çocuk olmak hepimizin ortak noktası. Tüm insanlar önce çocuk olurlar. Saf, temiz, yeni açılmış bir sayfa gibidir çocuk. Ne ile yoğurursan ona döner hamuru. Biz Ata'mız ile yoğrulmuşuz. Onun devrimleri, ilkeleri, yürüdüğümüz yoldaki gösterdiği hedef, mavi gözlerinin o umut dolu ışığı... Bu şans ile doğup büyüyen bir nesil olarak, büyük bir coşku ile hissediyoruz bayramımızı. Bu bayram en çok da değerini bilene kutlu olsun. Ata'mızın dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158