Didim plajlarında tatil köyü konforu

Didim plajlarında tatil köyü konforu

Didim Belediyesi tarafından Didim Plajlarına yerleştirilen emanet kasalar, vatandaşlara tatil köyü konforu yaşatmaya devam ediyor.

Didim Belediyesi her alanda vatandaşlara kolaylık sağlamak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın talimatı ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Didim Plajlarına yerleştirilen emanet kasaları vatandaşların hizmetine sunuldu. Didim Plajlarında tatil köyü güvenliği ve konforu yaşatan emanet kasaları sayesinde plajlarda vatandaşların yaşayabileceği her türlü olumsuzluğun önüne geçilebilecek.

Vatandaşlarımıza her alanda kolaylık sağlamak için çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Yazın yoğunluktan dolayı vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışıyoruz. Vatandaşlarımız plajlara gelirken yanlarında getirmiş oldukları cep telefonu, anahtar gibi eşyaları bırakabilecekleri yer arıyorlar. Bu yüzden plajlarımıza güvenli emanet kasaları yerleştirdik. Kasaların başında görevliler var. 7/24 güvenlik kamerası ile koruma ve kontrolü gerçekleşiyor. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı eşyalarını bırakabilirler.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158