MHP Aydın Teşkilatı Türkeş'i andı

MHP Aydın Teşkilatı Türkeş'i andı

MHP Aydın İl-ilçe Teşkilatları ve Aydın Ülkü Ocakları Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'i mevlüt okutarak, lokma dağıtatak dualarla andı.

MYK Üyesi Burak Pehlivan , MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Karakuş'un da katıldığı anma etkinliklerine vatandaşlar ve partililer yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Alıcık yaptığı açıklamada; "Ne mutlu ki, Milliyetçi Hareket Partimiz, açtığın yolda ilerleyerek, MHP Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin izinde ülkemizin her sorununa cevap verebilecek fikir, vizyon ve kadroları yetiştiren ve daha da önemlisi milliyetçiliği, toplumun siyaset algısında merkeze çeken bir siyaset okulu haline gelmiştir. Otağımız Ülkü Ocaklarımız; gençlerimizin;  dokuz ışık etrafında, milli kodlarla, yüksek Türklük şuuru ile, bir elinde ilim ve bilim, diğer elinde ahlak ve erdem ile, Atatürk'ümüzün emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetini koruma ve güçlü kılma hedefinde çalışmaktadır.  Kalplerimizdeki yeri, gönlümüzdeki zirvesi hiç değişmeyecek olan Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş ve aziz ülkü şehitlerimizi saygı, sevgi minnet ve rahmetle yâd ediyor, kabirlerinin nur, mekanlarının cennet olmasını Allah’tan diliyorum."dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158