AKP'li Savaş: Çözümler üretmeyi sürdüreceğiz

AKP'li Savaş: Çözümler üretmeyi sürdüreceğiz

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan  AKP Aydın Milletvekili,  TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş; “Çalışma hayatında yer alan sorunlara yönelik çözümler üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeni ile yayımladığı mesajda; “Özverileriyle, emek ve alın terleriyle, ülkemizin kalkınmasında çok büyük katkılar sunan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum. Devletimiz, gösterdikleri çaba ve üretime kattıkları büyük değerle, ülkemizin sosyoekonomik düzeyinin yükselmesinde önemli bir görev üstlenen işçi ve emekçilerimizin çalışma koşullarının daha iyi hale getirilmesi ve sahip oldukları haklarının korunarak geliştirilmesi hususunu her zaman öncelikli konuları arasına almıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bu anlayışla işçi ve emekçi kardeşlerimiz başta olmak üzere sendikalar, işverenler ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde, çalışma hayatında yer alan sorunlara yönelik çözümler üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

“KALKINMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Kovid-19 pandemisi sonrasında büyük bir üretim seferberliği olacağının altını çizen Savaş; “Küresel bir sorun olan Kovid-19 pandemisi son bulduktan sonra, çok daha büyük bir üretim seferberliğinde olacağız. Emekçi kardeşlerimizle birlikte el ele vererek daha fazla üretmeye, devletçe ve milletçe gelişip kalkınmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, 1 Mayıs’ın birliğimiz, beraberliğimiz ve dayanışmamızın güçlenmesine vesile olmasını diliyor, işçi ve emekçi kardeşlerimizin Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158