Başkan Atay, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu açılışa davet etti

Başkan Atay, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu açılışa davet etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu salgın nedeni ile Ege Bölgesi CHP’li Belediye Başkanlarıyla telekonferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi. Başkan Atay, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Efeler’e davet etti.
Gerçekleşen toplantıda söz hakkı alan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler ilçesinde gerçekleştirdikleri hizmetler konusunda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi. Başkan Atay ilçe genelinde belediye olarak yapmış oldukları hizmetler ve salgın sürecinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkındaki konuşmasına ek olarak CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu Efeler’e davet etti.
“Bizleri Onurlandırmanızı İstiyorum”
Başkan Atay, “Sayın Genel Başkanım Efeler ilçemizde Kültür ve Bilim turizmine katkı sağlayacak olan Dünya’nın en büyük Matematik Parkı’nın inşasına başladık. Hizmete açılacak parkımızda çocuklarımız matematik konularını öğrenirken eğlenebilecekler. Matematik Parkı’nın geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza büyük fayda sağlayacağına inanıyorum. Sayın genel başkanım ben şimdiden sizden randevu talep ediyorum. Türkiye ve Efeler ilçemize fayda sağlayacak olan Matematik Parkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı haftasında gerçekleştireceğimiz açılış törenine gelerek bizleri onurlandırmanızı istiyorum.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seher Yelsiz
Seher Yelsiz - 3 yıl Önce

Efeler de iki yıldır fare salgını olduğunu da söylemiş mi?

liste
SIRADAKİ HABER

banner158