Başkan Atay: Sağlıklı ve umutlu yıllar diliyorum

Başkan Atay: Sağlıklı ve umutlu yıllar diliyorum

Yıl Başı nedeni ile bir mesaj yayınlayan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, pandemi etkisi altında geçen 2020 sonlanırken,2021'in yeni umutlar getirmesini dilediğini söyledi.

Başkan Atay, “Ülkemizin ve dünyamızın bu zor ve acı yılını Efeler halkı olarak biz de yaşadık.
Büyük umut ve coşku ile girdigimiz 2020 yılının mart ayından bu yana covid-19 virüsü yüzünden birbirlerimizden biraz uzaklaşmak zorunda kaldık.

Sizler evlerde kalırken bizler, azmimizi umudumuzu hiç kaybetmeden sizlere en sağlıklı biçimde hizmet vermeye devam ettik.

Belki yan yana gelemedik ama birbirlerimiz için ne kadar değerli olduğumuzu da hatırladık.

Halkımızın, ailelerimizin ve çocuklarımızın geleceğini düşündük hep beraber.” Dedi ve mesajını şöyle devam etti:

“Biliyoruz ki üstümüze çöken bu virüs kabusunu tedbirlerimiz ve bilimin yardımıyla yeneceğiz. Biz tüm gücümüzle her zaman yanınızda olmaya da devam edeceğiz.

Hepimiz, 2020 yılından aldığımız derslerle, hayatın kıymetini bilerek yeni yıla giriyoruz; yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Bütün toplumumuzun sağlığı için tedbiri elden bırakmadan, sağlığımızın kıymetini asla unutmadan, bilimin önemini daha çok kavrayarak, umudumuzu ve coşkumuzu kaybetmeyerek 2021’i karşılıyoruz.

İşten, sağlıktan gündelik yaşama kadar her konuda bizi kuşatan bu ”kötü yıl” sona ererken hayatın devamlılığı ve iyiye olan inancımız gereği bizi yeni bir başlangıca getirdiğini de bilelim.

Bütün Efelerli hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, sağlık ve umutlu yıllar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 13:43
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158