Kuşadası’nda korona virüse geçit yok

Kuşadası’nda korona virüse geçit yok
banner102

Kuşadası Belediyesi, koronavirüse (Kovid-19) karşı kenti dezenfekte etme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne (TİM) bağlı ekipler son olarak İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda hijyen çalışması yaptı.

Küresel boyutta yayılma etkisini sürdüren koronavirüse karşı önlem alma çalışmalarına devam eden Kuşadası Belediyesi, kente gelen yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği noktaları dezenfekte etmeye devam ediyor. Halkı sağlığını korumak için ilçedeki her sokak ve caddeyi karış karış dolaşıp 80 derece sıcaklıktaki köpüklü suyla yıkayan Temizlik İşleri’ne bağlı 45 kişilik özel ekip son olarak İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda hijyen çalışması yaptı. Çalışma kapsamında, meydan köşe bucak temizlendi.

“ÖNCELİĞİMİZ HALKIN SAĞLIĞI”
Kuşadası’nın Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “Koronavirüsün Türkiye’de görüldüğü 11 Mart tarihinden itibaren başladığımız dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Önceliğimiz her zaman halkın sağlığını korumak olacak. Gece, gündüz demeden kentimizi temiz tutmak ve salgın hastalığa karşı korumak için çalışan TİM ekiplerimiz dün de İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda detaylı bir hijyen çalışması yaptı. Kuşadası Belediyesi olarak gerekli tüm önlemleri alıyoruz” diye konuştu.

banner16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Anto Altemel
Anto Altemel - 2 ay Önce

Allah icin denizleri ve toplu olan yerlere Ozer verin hergun kadinlar deniz dolu bu iyi birsey deygil o kadar Doctur ve hemsireler calisti Niye insanlar dolup tassindiyegmi? Elinizi vicdanina koyun

Selma baris
Selma baris - 2 ay Önce

Calismalariniz taktir ediyoruz

Sena dincel
Sena dincel - 2 ay Önce

Duyduklarımıza göre cuma geceleri eğlenceleri devam ediyormuş motorlarda tamgaz seferdeler gençlik festivali başladı başlıyacak nasıl coronaya geçit yok sokakları dezenfekte etmek sadece gösteriş insanların maske takmasını fiziki mesafeye uymasını sağlayın bu yeterli bunca masrafa gerek yok.

SIRADAKİ HABER