Sağlık Çalışanlarına Enerji Kumanyası

Sağlık Çalışanlarına Enerji Kumanyası

AK Parti Aydın Kadın ve Gençlik Kolları yaşanılan zorlu koronavirüs sürecinde sağlık çalışanlarına incir, ceviz gibi enerji veren besinleri paketler halinde dağıttılar.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Duygu Göğde, “İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, cansiperane ülkesi ve milleti için çalışan sağlık çalışanlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirmek, minnet ve şükranlarımızı sunmak için paketlerimizi hazırladık. AK Parti Aydın Kadın ve Gençlik Kolları olarak hazırladığımız paketleri Atatürk Devlet Hastanesi, Aydın Devlet Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Çine Devlet Hastanesi‘nde çalışan tüm personelimize taktim ettik.  Diğer ilçelerimizdeki bu sürecin kahramanları sağlık çalışanlarımıza da ikramlarımızı takdim etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Demir, “Sürecin kahramanlarının yaptıkları fedakârlıkları, özverili çalışmaları görüyoruz, gördükçe milletçe gururlanıyoruz. Kahramanlarımıza ne yapsak az, bir nebze de yanlarında olabildiysek ne mutlu bize” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 15:54
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158