Taksiler ve taksi durakları dezenfekte ediliyor

Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatı ile ilçedeki tüm taksi ve taksi duraklarını dezenfekte etti; taksi şoförlerine maske dağıttı.

Taksiler ve taksi durakları dezenfekte ediliyor

Efeler Belediyesi, Koronavirüs (Covid-19) mücadelesini ara vermeden sürdürüyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Atay’ın talimatı ile ilçedeki tüm taksi ve taksi duraklarını dezenfekte ediyor. Titizlikle çalışan ekipler, vatandaşların sıklıkla kullandığı taksi araçlarını dezenfekte ederek Koronavirüs’ün yayılmasını büyük ölçüde engelliyor.

ÇALIŞAN BİR EFELER BELEDİYESİ, SAĞLIKLI BİR EFELER VAR
Her hafta sonu 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta uygulanan sokağa çıkma yasağı, Efeler Belediyesi’nin başarılı çalışmaları sayesinde bu hafta Efeler ve Aydın’da uygulanmadı.  Vatandaşların sağlığı konusunda büyük bir özveri ile çalışan Başkan Atay, Koronavirüs salgını ülkeyi terk edene kadar mücadele edeceklerini açıkladı. Başkan Atay; “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürdürmesi önceliğimiz. Bu konuda imkanlarımız dahilinde her şeyi yapıyoruz.  Bize gelen geri dönüşler çok olumlu. Çalışan bir Efeler Belediyesi, sağlıklı bir Efeler var. Koronavirüs salgını tüm ülkemizde sona erene kadar yoğun bir tempoda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. 

TAKSİ VE TAKSİ DURAKLARI HER HAFTA DEZENFEKTE EDİLECEK
Efeler Belediyesi, ilçe genelindeki tüm taksi ve taksi duraklarına uygulanan dezenfeksiyon işlemini her cumartesi düzenli olarak gerçekleştireceğini açıkladı. Cumartesi günleri nöbette olmayan taksiler ise haftanın diğer günleri dezenfekte edilecek. Dezenfeksiyon işlemleri sonrasında şoförlere, tüm hafta kullanabilecekleri kadar maske verilecek.

KORONAVİRÜS İLE MÜCADELEDE EFELERLİ VATANDAŞLAR ÇOK MEMNUN
Efeler Belediyesi’nin Koronavirüs ile mücadelesinde Efelerli vatandaşlar çok memnun. Başkan Atay’ın çalışmalarını takdir eden kent sakinleri, kendilerini daha güvende hissettiklerini söyledi. Salgın konusunda büyük özveriyle çalışıldığı için Efelerli vatandaşlar Başkan Atay’a ve Efeler Belediye personellerine teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER