Ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin’den kenetlenme çağrısı

Ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin’den kenetlenme çağrısı

Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, bir dönem Kuşadası Sporda forma giyen eski futbolcu Sinan Engin ile bir araya geldi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Engin, Başkan Vekili Özer’e siyah-beyazlı formayı giydiği dönemdeki güzel anılarından bahsetti.

Beşiktaşlı eski futbolcu ve futbol yorumcusu Sinan Engin, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamında oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşen görüşmede pandeminin Türk futboluna olan etkileri konuşuldu. Engin, Başkan Vekili Özer’e Kuşadası Sporda kiralık olarak forma giydiği 1988-1989 sezonundaki güzel anılarını anlatıp, siyah-beyazlı ekibi yeniden profesyonel ligde görmek istediğini söyledi.

“EKONOMİK KATKI SAĞLAR”

Kuşadası’nın Türkiye’nin önemli turizm kentlerinden biri olduğunu belirten Sinan Engin, “Ben Kuşadası Sporda oynarken nüfusu bu kadar kalabalık değildi. Aradan geçen zamanda Kuşadası çok büyüyüp gelişti. Bir semt takımının üst liglerde mücadele etmesi o ilçenin ekonomik açıdan kalkınmasına çok büyük katkı sağlar. Bu nedenle Kuşadası’ndaki herkesin kulübün eski günlerine dönmesi için taşın altına elini sokması ve kenetlenmesi gerekiyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158