Yavuzlar İnşaat Türk polisinin kuruluş yıldönümünü kutladı

Yavuzlar İnşaat Türk polisinin kuruluş yıldönümünü kutladı

Yavuzlar İnşaat Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yıldönümünü Yayınladığı Bir Mesaj ile Kutladı.

Ege Bölgesi’nin en büyük konut projesi Mylife City şehrin en merkezi lokasyonunda 46 dönümlük bir alanda hayat buluyor. Aydın Adnan Menderes Bulvarı’nda Mylife City markası ile yeni bir yaşam inşa eden Yavuzlar İnşaat 1538 Konut, 12000 m2 kapalı avm dükkanları ve zengin sosyal donatıları ile şehrin kalbinde yeni bir cazibe merkezi haline geldi. Yavuzlar İnşaat Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünde “Şanlı Türk Polisini” unutmadı.

Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıldönümü yayınladığı mesajla kutladı. "Polislerimiz dirlik ve düzeni sağlamada üzerine düşen görevi her türlü koşulda başarıyla yerine getirmektedir. Türk Polis Teşkilatı devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü ve al bayrağın yüceliğini yüreğinde hisseden bir teşkilattır. Polis teşkilatımız huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak bu kutsal görevi 174 yıldır başarıyla yerine getirmektedir. Yine bu kutsal görev yerine getirilirken, insan hak ve özgürlüklerine gösterilen saygı, polisimize olan güveni arttırmada önemli rol oynamaktadır.” diye konuştu.

“Türk Polis Teşkilatı şerefli mazisinden bu güne kadar ülkemizin birliğine ve beraberliğine gösterdiği önemi göz ardı etmemiz asla mümkün değildir. Tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, bu ulvi görevi yerine getirirken canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine saygı ve sevgilerimi iletiyorum." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158