AKP'li Yavuz; Sen yat kalk Türkiye’ye dua et

AKP'li Yavuz; Sen yat kalk Türkiye’ye dua et

Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın skandal sözlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Devlet adamı olabilmek için öncelikle ‘adam’ olabilmenin gerektiğine dikkat çeken AK Partili Yavuz, yaptığı paylaşımda; “KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, ‘Hatay gibi yutulmak istemiyoruz. Rumlar ve İngilizler bize destek versin. Türkiye’ye bağlanma ihtimali korkunç’ diyerek Hatay’ın ilk ve tek Cumhurbaşkanı merhum Tayfur Sökmen’e atıfta bulunmuş. Hadi oradan, Senin, Tayfur Sökmen veya Rauf Denktaş gibi biri olabilmen için önce bir devlet adamı nasıl olur, onu bilmen lazım. Devlet adamı olmak içinde önce Adam olmak gerekir. Adamlık ise her kişinin meziyeti değildir. Sen yat kalk Türkiye’ye, şanlı Türk askerine dua et. Eğer bizler olmasaydık, sen değil Cumhurbaşkanı olmak, ada da herhangi bir fabrikaya çöpçü olamazdın. Haddini bil” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mukadder Özbaş
Mukadder Özbaş - 2 yıl Önce

Bu adamın soyunu sopunu iyi araştırmak lazım,kime,hangi akla hizmet ettiği belli değil,bu gerizekalı da birilerinin projesi belliki.

Sami uludağ
Sami uludağ - 2 yıl Önce

Amerikan projesi hayata geçiriliyor maşa bunlar.

liste
SIRADAKİ HABER

banner158